Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowa Masakra 4 [Nonpremium][Dedyk][Zycia][Autorskie pluginy][Spolszczone pluginy]


Kamil155

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
nick w minecraft: Prikrize


wiek:17

czy griefujesz?:Nie


co to grief:Niszczenie np czyjegoś domu lub spawnu

czy trolujesz:nie

czy posiadasz mikrofon?(niewymagany): chwilowo nie do 2-3dni będe posiadał

czy trolujesz?:nie @up bylo pytanie ...

25+25:50

coś o sobie:Jestem Fajnym i Uprzejmym kolegą, jeżeli ktos mnie wkurwi to nie ma życia
Opublikowano

Podanie kolegi (był na sezonie 2 ) :))

 

nick w minecraft:ButyBabci
wiek:14

czy griefujesz?:Nie

co to grief:Grief jest to niszczenie budowli innych graczy

czy posiadasz mikrofon?(niewymagany):Tak

czy trolujesz?:Czasem gdy mam ochote

25+25 = 50

cos o mnie:Jestem milym i pomocnym graczem.

image1.png?uid=3402638&m=0

Opublikowano
nick w minecraft: TheCiastko

wiek: 15

czy griefujesz?: Nie

co to grief: Niszczenie czyjej pracy,rabowanie
czy trolujesz: Lubię sobię troszkę potrolować, oczywiście z umiarem

czy posiadasz mikrofon?(niewymagany): Tak
25+25: 50

coś o sobie: Jestem uczciwy i nie kradnę,lubię dobrą atmosfere
Opublikowano

Podanie kolegi (był na sezonie 2 ) :))

 

nick w minecraft:ButyBabci

wiek:14

czy griefujesz?:Nie

co to grief:Grief jest to niszczenie budowli innych graczy

czy posiadasz mikrofon?(niewymagany):Tak

czy trolujesz?:Czasem gdy mam ochote

25+25 = 50

cos o mnie:Jestem milym i pomocnym graczem.

 

 

Dlaczego nie jestem na White-list?

Nick: OkosPL

 

 

 

nick w minecraft: Prikrize

 

 

wiek:17

czy griefujesz?:Nie

 

 

co to grief:Niszczenie np czyjegoś domu lub spawnu

czy trolujesz:nie

czy posiadasz mikrofon?(niewymagany): chwilowo nie do 2-3dni będe posiadał

czy trolujesz?:nie @up bylo pytanie ...

25+25:50

coś o sobie:Jestem Fajnym i Uprzejmym kolegą, jeżeli ktos mnie wkurwi to nie ma życia

Dodani.

 

@up dodany.

Opublikowano
nick w minecraft: Szymon202

wiek: 16

czy griefujesz?: Nie

co to grief: Niszczenie bloków np spawnu.

czy trolujesz: Nie

czy posiadasz mikrofon?(niewymagany):Nie

25+25:50

coś o sobie: Jestem fajny zajmuję się webmasterką.

Opublikowano
nick w minecraft: GaladanX

wiek: 17

czy griefujesz?: Nie i nienawidzę tego ; S

co to grief: Niszczenie czegoś, budowli itp.

czy trolujesz: Nie i nie zamierzam

czy posiadasz mikrofon?(niewymagany): Tak

25+25:50

coś o sobie: Uprawiam kulturystykę ogólnie spokojny typ ;) Miło się ze mną spędza czas Pozdrawiam ;]
Opublikowano
nick w minecraft: Sharavy

wiek: 19

czy griefujesz?: Nie

co to grief: Niszczenie budowli innych graczy

czy trolujesz: Nie

czy posiadasz mikrofon?(niewymagany): Nie

25+25: 50

coś o sobie: Lubie współpracować z ludźmi :)

sfl8.jpg

Opublikowano
nick w minecraft: Scuby

wiek: 14

czy griefujesz?: Nie i nie mam zamiaru

co to grief: Niszczenie budowli innych osób

czy trolujesz: Nie

czy posiadasz mikrofon?(niewymagany): Posiadam

25+25: 50

coś o sobie: Jestem uczciwy , pomagam kolegą interesuje się piłką nożną.


 

 

 

Opublikowano

Nick minecraft : Kardynal_III

Wiek : 12

Czy griefujesz ? : Nie , też nie lubię jak ktoś mi griefuje.

Co to grief : Niszczenie czyjejś pracy , wysiłku .

Czy trolujesz ? : Czasami ale tylko dla zabawy :P

Czy posiadasz mikrofon ?(niewymagany): Posiadam

25+25=50

Coś o sobie : Lubię grać w MC , pomagam ludziom , jestem uczciwy , lubię servery typu KM4 :)

 

 

Pozdrawiam

Pomoglem? Postaw Like :P

Opublikowano
nick w minecraft: Bananek20
wiek: 15

czy griefujesz?: Nie
co to grief: Niszczenie czegoś co nie zostało stworzone przez Ciebie
czy trolujesz: Nie ale mam poczucie humoru :D
czy posiadasz mikrofon?(niewymagany): Tak
25+25: 50

coś o sobie: Przystojny, umięśniony, inteligentny... jeśli chcesz to mogę Tobie wymieniać bez końca xD
Opublikowano
nick w minecraft: bartik246


wiek: 13


czy griefujesz?: nie


co to grief: To niszczenie cudzych budowli bez pozwolenia


czy posiadasz mikrofon?(niewymagany): nie

czy trolujesz?: zazwyczaj nie


25+25=50

coś o sobie: Zwyczajna osoba grająca w minecraft
Opublikowano

 

nick w minecraft: Szymon202
wiek: 16
czy griefujesz?: Nie
co to grief: Niszczenie bloków np spawnu.
czy trolujesz: Nie
czy posiadasz mikrofon?(niewymagany):Nie
25+25:50
coś o sobie: Jestem fajny zajmuję się webmasterką.

 

 

 

nick w minecraft: GaladanX

wiek: 17

czy griefujesz?: Nie i nienawidzę tego ; S

co to grief: Niszczenie czegoś, budowli itp.

czy trolujesz: Nie i nie zamierzam

czy posiadasz mikrofon?(niewymagany): Tak

25+25:50

coś o sobie: Uprawiam kulturystykę ogólnie spokojny typ ;) Miło się ze mną spędza czas Pozdrawiam ;]

 

 

 

nick w minecraft: Sharavy
wiek: 19
czy griefujesz?: Nie
co to grief: Niszczenie budowli innych graczy
czy trolujesz: Nie
czy posiadasz mikrofon?(niewymagany): Nie
25+25: 50
coś o sobie: Lubie współpracować z ludźmi :)

 

 

 

nick w minecraft: Scuby
wiek: 14
czy griefujesz?: Nie i nie mam zamiaru
co to grief: Niszczenie budowli innych osób
czy trolujesz: Nie
czy posiadasz mikrofon?(niewymagany): Posiadam
25+25: 50
coś o sobie: Jestem uczciwy , pomagam kolegą interesuje się piłką nożną.

 

 

Nick minecraft : Kardynal_III

Wiek : 12

Czy griefujesz ? : Nie , też nie lubię jak ktoś mi griefuje.

Co to grief : Niszczenie czyjejś pracy , wysiłku .

Czy trolujesz ? : Czasami ale tylko dla zabawy :P

Czy posiadasz mikrofon ?(niewymagany): Posiadam

25+25=50

Coś o sobie : Lubię grać w MC , pomagam ludziom , jestem uczciwy , lubię servery typu KM4 :)

 

 

Pozdrawiam

 

 

 

nick w minecraft: Bananek20
wiek: 15

czy griefujesz?: Nie
co to grief: Niszczenie czegoś co nie zostało stworzone przez Ciebie
czy trolujesz: Nie ale mam poczucie humoru :D
czy posiadasz mikrofon?(niewymagany): Tak
25+25: 50

coś o sobie: Przystojny, umięśniony, inteligentny... jeśli chcesz to mogę Tobie wymieniać bez końca xD

Dodani.

 

refresh.

Opublikowano

nick w minecraft: MarcelIsGAMING
wiek: 14
czy griefujesz?: nie
co to grief: niszczenie blokow bez zadnego powodu
czy posiadasz mikrofon?(niewymagany): tak
czy trolujesz?: troszke :)
25+25: 50 xD
coś o sobie: Gram w minecrafta od 3 lat lubie budowac i robic mechanizmy.

 

Kliknij, aby przejść do prezentacji!
uMRdlxV.png

Opublikowano

Nie rozumiem czegoś:

 

Jak niby masz te

Autorskie pluginy

to czemu nie masz nawet ip na domenie oraz na maszynie 20 slotów przecież na to nawet się VPSa nie opłaca kupować więc ciekawią mnie te autorskie pluginy że je masz a innych prostych rzeczy nie zrobiłeś.

Co do prezentacji jakieś zdjęcia by sie przydały i większy opis. Kto robi autorskie pluginy na 20 slotów i słabą prezentacje serwera. Rozumiem 20 slotów ale np. jakiś wypromowany serwer a nie mały serwerek ze zwykłą reklamą.

 

1.NIE JESTEM HEJTEREM.

2.Nie oceniam gry na serwerze.

3.Nie mówię że ten serwer jest słaby.

jjVvjT4.png


Opublikowano

nick w minecraft: Liukaner
wiek: Obecnie mamy dwudziesty pierwszy wiek (ja mam 18 lat)
czy griefujesz?: nie
co to grief: nie wiem
czy trolujesz: nie
czy posiadasz mikrofon?(niewymagany): tak
25+25: 7 :P
coś o sobie: no co ty !:) zapomniałeś ?

Opublikowano
wiek:14lat

czy griefujesz?:Nie

co to grief:Gref to niszczenie domków

czy trolujesz:Nie

czy posiadasz mikrofon?(niewymagany):Tak mam

25+25:50

coś o sobie:Jestem miły fajnym chłopcem

nick-1H4TECR33P3R5

30u6c9h.jpg

 Wesołych Świąt ! 

Opublikowano
nick w minecraft: gabka_morska

wiek: 13

czy griefujesz?: Nie

co to grief: Grief to niszczenie budowli innych graczy

czy trolujesz: Na codzień nie

czy posiadasz mikrofon?(niewymagany): Tak mam

25+25: 50

coś o sobie: Gram w minecrafta od 2 lat i lubie serwery takiego typy.

Opublikowano
nick w minecraft: vvBoBiXvv

wiek: 16

czy griefujesz?: Nie

co to grief: Niszczenie budowli innych graczy :(

czy trolujesz: Nie

czy posiadasz mikrofon?(niewymagany): Yep

25+25: 50

coś o sobie: Lubie współpracować z ludźmi :)

Opublikowano
nick w minecraft:MrStefek
wiek:16

czy griefujesz?:Nie
co to grief:Wszelkie czynności uprzykrzające gra innym graczom

czy trolujesz:Rzadko, tylko for fun

czy posiadasz mikrofon?(niewymagany):tak
25+25:50
coś o sobie:Jestem normalnym nastolatkiem a moja osobowość i tak nikogo tutaj nie interesuje:)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...